Drone Forum - DroneBilgi.com

Tam Versiyon: Eachine Tyro79 almayı düşünüyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Selam arkadaşlar ben Eachine Tyro79 drone almayı düşünüyorum. Kullananlar ya da bilgisi olan kişiler yardımcı olabilir mi? Ekstra almam ya da yapmak gereken birşeyler var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba, fpv türünden bir drone almak istiyorsunuz. Ben bir fpv drone yarışçısıyım. Bana kalırsa hazır almamalısınız. Çünkü illaki modifikasyon yapmak isteyeceksiniz dronede yahut kaza kırım yaşanacak. Kaza ile parça değiştirme gereksiniminin doğacağına garanti verebilirim. O yüzden sıfırdan kendiniz toplamanız önerimdir, ya da demonte setler ile başlayabilirsiniz. Bahsi geçen modeli aldığınız siteye göre paket içeriği değişebiliyor ama genelde pakette fpv gözlük bulunmaz. İyi bir fpv gözlük almanız önerimdir. Fpv gözlükler arasında en çok tutulan markalardan biri Fat Shark'tır. Ayrıca eğer pakette bulunmuyorsa alıcı-verici ve vtx'te almanız gerekebilir. Ürünü alırken yanında uygun ölçülerden 2 set prop (pervane) almanızı da öneririm
(25-04-2020, Saat: 19:56)eren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Merhaba, fpv türünden bir drone almak istiyorsunuz. Ben bir fpv drone yarışçısıyım. Bana kalırsa hazır almamalısınız. Çünkü illaki modifikasyon yapmak isteyeceksiniz dronede yahut kaza kırım yaşanacak. Kaza ile parça değiştirme gereksiniminin doğacağına garanti verebilirim. O yüzden sıfırdan kendiniz toplamanız önerimdir, ya da demonte setler ile başlayabilirsiniz. Bahsi geçen modeli aldığınız siteye göre paket içeriği değişebiliyor ama genelde pakette fpv gözlük bulunmaz. İyi bir fpv gözlük almanız önerimdir. Fpv gözlükler arasında en çok tutulan markalardan biri Fat Shark'tır. Ayrıca eğer pakette bulunmuyorsa alıcı-verici ve vtx'te almanız gerekebilir. Ürünü alırken yanında uygun ölçülerden 2 set prop (pervane) almanızı da öneririm

Öncelikle detaylı yorumunuz için teşekkür ederim. Kendim toplamak istediğimde parçaları nereden almalıyım? Bu konuda bir tavsiyeniz var mı acaba?
Rica ederim Smile
Önceden Banggood, AliExpress ve Gearbesti drone pilotları çok kullanırdı lakin son zamanlardaki gümrük ücretlerinden dolayı bir anlamı kalmadı. Türkiye'de hemen hemen aynı fiyata alacağınız bir ürünü AliExpressten alarak 40-50 gün beklemek mantıklı değil artık. Türkiye'den ürün almakta sıkıntı gerçi. Her parça bulunmuyor maalesef ama bu durumlarda da ikinci ele yönelebilirsiniz. Sahibinden üzerinde malzeme satanlar var. İki sene önce olsaydı drone ve malzemelerini satan bir firmada çalışıyordum ama Türkiye'de hobi marketler birer birer kapanıyor.
Eksik olan parçaları çevremden tedarik etme şansım da olabilir, duruma göre irtibatta kalırsanız yardımcı olmak isterim
Teşekkür ederim. Ben araştırmaya başlayayım o zaman Smile