Drone Forum - DroneBilgi.com CORBY Corby Modelleri Smart Drone CX012 Corby Smart Drone CX012 Özellikleri ve İncelemesi

Corby Smart Drone CX012 Özellikleri ve İncelemesi

Mehmet
Corby Smart Drone CX012 Özellikleri ve İncelemesi
0
1160
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Mehmet Forum Kurucusu
**********
Admin
  • Konular119
  • Mesajlar133
  • Rep puanı 7
[Resim: cx012-header.jpg]

Drone kullanmak istiyor ancak çekiniyor musun? Corby CX012 tam olarak senin için dizayn edildi. Rüzgara meydan okuyan Havada Sabitleme özelliği (6 Axis Stabilization System) ve hassas kumanda yönetimi gerektirmeyen otomatik iniş ve otomatik kalkış özelliği ile uçmaya başlamak için mükemmel bir fırsat.SMART DRONE

Android Ve Ios Uyumlu 360 Derece Takla Atabilme Havada Sabitleme Otomatik İniş - Kalkış Wifi Kablosuz Bağlantı Fotoğraf Ve Video Çekim


[Resim: smartdrone.jpg]


[Resim: drone-aerial.gif]

[Resim: 360-takla.jpg]


360 DERECE TAKLA

Uçuş Sırasında Kumanda Üzerinden Tek Dokunuş İle İstediğiniz Yönde 360 Derece Takla Atar. Takla Yönünü Siz Belirlersiniz

HAVADA SABİTLEME

Altimetre Sensörü Sayesinde, Siz Müdahele Etmedikçe, Havada Bulunduğu Noktada Sabit (Asılı) Kalır. Böylelikle Çok Kolay Uçuş Deneyimi Sağlar.

[Resim: altitude.jpg]

[Resim: kumanda.jpg]

OTOMATİK PİLOT

Hassas Kumanda Yönetimi Gerektiren İniş Ve Kalkış Manevraları Tek Tuş İle Otomatik Pilot Sayesinde Yapılır. Bu Sayede İstediğiniz Noktaya Rahatça Ve Güvenli Şekilde İniş Yapabilirsiniz.

[Resim: FPV.jpg]

Nasıl uçurulur?
Drone açılır, düz zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, gerekli görüldüğü taktirde kalibrasyon ayarı yapılır, ister manuel olarak, ister otomatik pilot ile kalkış gerçekleşir ve uçuşa geçilir. Sol kolu bir kez ileri ittiğinizde motorlar çalışır, bir kez daha ittiğinizde manuel kalkış gerçekleşir.

Cihaz bağlantısı nasıl yapılır?
Mobil uygulama açılır, WIFI ayarlarından YD_UFO veya CX012 adlı sinyale bağlanılır. Mobil uygulamadan Play butonuna bastığınızda bağlantı tamamlanmış olur.

Telefondan nasıl görüntü alabilirim?
Cihaz ve telefon bağlantısını yapmış ve doğru APP ile Drone’a erişiyorsanız görüntü otomatik olarak ekrana gelecektir. Aksi durumda cihazınızın bataryasının dolu olduğuna ve/veya kamera kablosunun yerine takılı olduğuna emin olunuz.

Telefonla nasıl kontrol ederim?
Cihaz ve telefon bağlantısını doğru şekilde yaptığınızda kontrol butonlar telefon ekranınızda belirir. Ancak bağlanmış olmasına rağmen kontrol edemiyorsanız lütfen kumanda ile bağlı olup olmadığına emin olunuz. Cihazı kapatıp açın ve kumanda kapalıyken yalnızca telefon ile eşleştirin.

Batarya nasıl şarj olur?
Bataryanızı şarj kablosuna bağlayınız. Bağlantı tamamlandıktan sonra kırmızı ışık yanmaktadır. Güç kaynağına bağladığınızda USB ucundaki ışık sönecektir. Şarj tamamen dolduğunda kırmızı ışık tekrar yanacaktır. Bu bataryanın tam dolduğuna işaret eder. Batarya, usb bağlantısı ile 75 dakika, direkt güce bağlıysa 40 dakikada dolmaktadır.

Kamera oryantasyonu nedir?
Cihaz ve telefon bağlantısını doğru şekilde yaptığınızda kamera görüntüsü telefon ekranına gelecektir. Ancak görüntü ters görünüyorsa eğer uygulama üzerinden Ayarlar / Rev tuşuna basınız.

Havada sabitleme?
Drone havadayken herhangi bir komut vermediğinizda sabit kalacaktır. Rüzgarsız bir alanda uçurmanıza rağmen sabit kalmıyorsa eğer kalibrasyon yapmanız gerekmektedir. Uçuş Rehberi’ni kullanarak kalibrasyon yapabilirsiniz

Corby Smart Drone CX012 İnceleme Videosu


İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Hızlı Menü: