Drone Forum - DroneBilgi.com DİĞER DRONE MARKALARI Diğer Drone Markaları Düşürmenin imkansız olduğu yapay zekalı Skydio 2 Drone detaylı incelemesi

Düşürmenin imkansız olduğu yapay zekalı Skydio 2 Drone detaylı incelemesi

Mehmet
Düşürmenin imkansız olduğu yapay zekalı Skydio 2 Drone detaylı incelemesi
0
773
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
dji
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Mehmet Forum Kurucusu
**********
Admin

 • Konular98
 • Mesajlar110
 • Rep puanı 7
Birçok yeni yenilikçi drone teknolojisine sahip küçük bir drone.  İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!, bugün piyasadaki herhangi bir dronun fiyat aralığında en iyi takip (izleme) moduna sahip olabilir.
Sizi takip eden Skydio 2, her tarafta engel tespiti ve çarpışma önleme özelliğine sahiptir. Ayrıca müthiş bir kamerası var. Tüm bu teknolojiyi küçük bir drona sığdırmak Skydio 2'yi muazzam bir mühendislik ve zarif tasarım başarısı haline getiriyor.
Skydio 2 incelememizde, bu quadcopter'in olağanüstü özelliklerinin yanı sıra müthiş videolar hakkında güzel bir genel bakış sunuyoruz.
Gönderi boyunca Skydio 2 serisi, mesafe, maksimum yükseklik, ağırlık, rakım, frekans, sensörler, iletim, gimbal, kameralar ve çok daha fazlası gibi sık sorulan sorularınıza cevap veriyoruz.
Skydio 2 Tasarım Amacı
Skydio 2, uçması en kolay drone ve aynı zamanda çarpışma önleme sensörü teknolojisine sahip, her tarafta çarpışma olasılığı en düşük drone olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca piyasadaki en iyi takip dronu desek yanılmayızç
Skydio 2 süper pürüzsüz uçar ve müthiş bir kameraya sahiptir, bu da profesyonel hava çekimi için kullanılmasına izin verir.
Tüm bu teknoloji ile Skydio 2'nin birçok kullanımı var. İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Enterprise sürümü, denetimler, 3D fotogrametri ve analiz için kullanılmasına izin veren DroneDeploy yazılımı ile entegre edilmiştir .
Skydio 2 İnceleme - Beni Takip Et Drone
[Resim: Skydio-2-Drone-Review.jpg]
Skydio 2 takip dronu 1 Ekim 2019'da halka tanıtıldı. Bu drone, birçok drone meraklısı ve profesyonelinin gözünü çok hızlı bir şekilde yakaladı. İşte size özellikleri hakkında güzel bir genel bakış sunan İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!2 tanıtım videosu.
Ardından Skydio 2 özellikleri ve Skydio 2 ile ilgili sık sorulan soruları inceleyeceğiz.

Skydio 2 Drone Ağırlığı nedir?

Skydio 2 kalkış ağırlığı 775 gramdır (27.33 ons).
Bu Skydio küçük ve 775 gramda oldukça hafif. Çok hafif olmasına rağmen, Skydio 2 rüzgarlı koşullarda bile son derece pürüzsüz uçar.
En yeni dronların hepsi akıllı İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! .
Skydio 2 Drone Boyutları Nelerdir?
Pilli Skydio 2 boyutu 223 × 273 × 74 mm (Uzunluk / Genişlik / Yükseklik) 8,78 x 10,75 x 2,92 inçtir.
Skydio 2 piyasada yeni olmasına ve birçok yenilikçi teknolojiye sahip olmasına rağmen, fiyat mükemmel. Çünkü drone pazarında muazzam bir rekabet var.
En son Skydio 2 fiyatlarını aşağıdaki bağlantılardan bulabilirsiniz.
Skydio 2'nin şu anda hiçbir Combo teklifi yok. Bununla birlikte, yedek piller, çift şarj cihazları, lens filtreleri, MicroSD kartlar ve satın alma sırasında taşıma çantaları gibi ekstralar seçebilirsiniz.
Skydio 2 Amazon'da mevcut olmadığından, DJI dronlarının Amazon'da satılık bir özelliği olan paket teklifleri yok.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Skydio 2 Drone Uçuş Süresi nedir?
Skydio 2'nin maksimum uçuş süresi 23 dakikadır.
Uçuş süreleri çevresel koşullara ve uçuş hızına göre değişir. Örneğin, rüzgarlı koşullarda uçmak veya hızlı hareket eden bir konuyu izlemek pil ömrünü etkileyecektir.
Skydio 2 uygulaması, herhangi bir uçuş sırasında ne kadar pil ömrünün kaldığını gösterecektir.

The Skydio 2 Drone ayrıca Hover'ı takip edebilir mi?
Skydio 2, hassas gezinme için hem Vision Sensors + GPS sinyalini kullanır.

Skydio 2 Ne Kadar Hızlı Uçabilir?
Skydio 2 Maksimum Hız 
Otomatik veya manuel olarak, rüzgarsız deniz seviyesine yakın 36 km / sa.
Skydio 2 drone Uçuş Mesafesi
Skydio 2 belgelerine göre, ideal hava koşullarıyla, tam uçuş menzili ile görüş hattında uçmak aşağıdaki gibidir;
 • Skydio, Skydio uygulamasını kullanarak Smartphone'a 200 metre mesafede.
 • Skydio mesafeden Beacon'a - 1,5 km.
 • Skydio, Akıllı Telefon ve Skydio uygulaması ile Uzaktan Kumandaya kadar - 3,5 km.
NOT: Uçağınızı uçuş menzili, video iletim menzili veya maksimum pil kapasitesine itmek iyi bir fikir değildir. Hafif bir rüzgâra uçarken, drone önemli ölçüde yavaşlar ve onu ana noktasına geri getirmeyebilir. Bu nedenle, drone pil aralığını, uçuş veya video iletim aralığını sınırına itmek asla iyi değildir. Bunu yapmanız büyük olasılıkla drone'nun çökmesine veya kaybolmasına neden olacaktır.

Skydio 2 Global Navigasyon Uydu Sistemi
Skydio 2 hem GPS hem de GLONASS kullanır. Çift uydu sistemi Skydio 2 tarafından konum izleme, hassas uçuş, gezinme ve eve dönme konularında yardımcı olmak için kullanılır.
Uçuş sırasında herhangi bir zamanda (bir nesneyi bağımsız olarak izleme veya manuel olarak uçma) Skydio 2'yi telefonunuzun bilinen en son GPS konumuna veya Skydio uygulamasında ayarlanan bir Ev Noktasına kolayca döndürebilirsiniz.
GPS, İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! kullanılarak fotogrametri için hava fotoğraflarının coğrafi etiketlenmesi gibi dronlarda başka büyük kullanımlara sahiptir .
Skydio 2 maksimum yüksekliği deniz seviyesinden 4,54 km'dir.

Skydio 2, Drone'yu Yüksek Rüzgarlarda Takip Edebilir mi?
Skydio 2 maksimum rüzgar hızı direnci 40 km / s'dir. Bu, rüzgar hızını denizdeki veya karadaki gözlemlenen koşullarla ilişkilendiren Beaufort ölçeği 4'e eşdeğerdir .
Skydio 2 Max Video Aktarım Mesafesi
Skydio 2 maksimum video aktarım mesafesi, Skydio uygulaması bağlıyken Uzaktan Kumanda kullanılarak engelsiz ve görüş doğrultusunda 2,17 mil (3,5 km) 'dir. Video iletimi WiFi ve çift GPS / GLONASS kullanır.
Uzaktan Kumanda, Beacon veya Smartphone ile uçarken tam Skydio 2 video iletim mesafesi;
 • Skydio, Skydio uygulamasını kullanarak Smartphone'a 200 metre mesafede.
 • Skydio mesafeden Beacon'a - 1,5 km.
 • Skydio, Akıllı Telefon ve Skydio uygulamasıyla Uzaktan Kumandaya - 3,5 km (2,17 mil) gitti.
Skydio 2 Video Aktarımının Çözünürlüğü
Canlı video aktarımı için Uzaktan Kumanda çözünürlüğü HD 720p'dir.
Skydio 2 Su Geçirmez mi?
Skydio 2 su geçirmez değildir. Piyasada su geçirmez dronlar var, ancak Skydio 2, uzaktan kumanda veya aksesuarlar su geçirmez değil.

Skydio 2 Nasıl Uçulur?
Skydio 2'yi uçurmanın 3 yolu vardır;
 • Skydio uygulamasını (Android ve IOS) kullanarak akıllı telefon.
 • Smartphone ile Uzaktan Kumanda bağlı.
 • Skydio Beacon.
Ayrıca Skydio 2'yi avucunuzun içinden başlatabilir ve inebilirsiniz.

Skydio Beacon Nedir?
[Resim: Flying-The-Skydio-2-Drone-Using-Beacon.jpg]
Skydio 2 Beacon, tek elle uçmanızı, konuları takip etmenizi ve quadcopter'i çok kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. GPS, pil seviyeleri, akıllı modları izleme ve çok daha fazlası gibi uçuş parametrelerini görüntüleyebilmeniz için küçük bir ekrana sahiptir.

Skydio 2 Uçması Kolay mı?
Skydio 2, gerçek bir deneyim gerektirmeden uçmak için çok kolaydır. Uçarken, diğer insanlardan, arabalardan, binalardan, antenlerden ve direklerden vb. Uzak açık bir alanda olmak her zaman en iyisidir. Ayrıca, pervaneleri engelleyen hiçbir şey olmadığından emin olun.
Uçmaya başlamadan önce Skydio 2 kılavuzlarını okumanız ve quadcopter, uzaktan kumanda ve Skydio uygulaması hakkında çok bilgi sahibi olmanız önerilir.
Skydio 2 uygulaması, konuları nasıl izleyeceğiniz ve Skydio 2'nizi nasıl kontrol edeceğinizle ilgili temel bilgileri öğrenebileceğiniz belirli bir “ Uçmayı Öğren ” akıllı uçuş moduna sahiptir.Skydio 2 Drone İncelemesi Devam
Skydio 2 Ne Kadar Uçabilir?
Skydio 2'nin uçabileceği yükseklik, hangi uçuş modunu kullandığınıza ve Skydio 2'nin takip ettiği nesneye bağlıdır. İşte Skydio 2 için yükseklik (yükseklik) özellikleri;
 • Sadece Skydio uygulamasıyla uçarken ve takip modu açıkken (Controller veya Beacon kullanmadan), maksimum yükseklik 8 metredir, eğer takip ettiği bir araçsa, maksimum yükseklik 16 metredir.
 • Skydio 2 bir nesneyi takip etmiyorsa, mevcut yükseklik sınırı 130 metre'dir. Bu özellik, hangi kontrol seçeneğinin kullanıldığına bakılmaksızın, 2020'nin başlarında bir yazılım güncellemesi ile 500 metreye (1640 feet) yükseltilecek.
 • Yukarıdaki özelliklere ek olarak, bir konuyu izlerken, Skydio 2 konunun 10 m (32,8 fit) içinde veya bir araba izliyorsa 20 m (65,6 fit) içinde kalacaktır.
Not: Yukarıdaki değerler, kontrol cihazından maksimum yüksekliği temsil eder , yani telefonunuzun / Denetleyicinizin veya Beacon'ınızın maksimum çalışma yüksekliğini değil.
Ayrıca, Skydio 2'nin maksimum işletme yüksekliği 4,572 km'dir (yani deniz seviyesinden drone uçurabileceğiniz anlamına gelir).

Skydio 2 Eve Dönüş Güvenlik Özelliği
Skydio 2 çok basit bir Eve Dönüş (RTH) fonksiyonuna sahiptir. Ana Sayfa düğmesini tıkladığınızda, Skydio 2'yi orijinal başlatma konumuna veya mevcut konumunuza geri getirmek için 2 seçeneğiniz olacaktır.
Skydio uygulamasında haritayı tıklayarak uçuş sırasında ev noktalarını da değiştirebilirsiniz. Skydio 2 drone ile iletişim kaybedilirse, son kaydedilen ev noktası quadcopter'i indirmek için kullanılır.
Skydio 2 Acil İniş
Pil seviyesi kritik derecede düşük % 1 seviyesine ulaşırsa Skydio 2 otomatik olarak iner.
Skydio 2 Ne İçin Kullanılabilir?
Skydio 2, olağanüstü uçuş ve kamera dengelemesine sahiptir. Kamerası, bu kadar küçük taşıması kolay bir drone için müthiş. İzleme yetenekleri belki de piyasadaki en iyisidir.
Bu, Skydio 2'yi maceralarınızın muhteşem videolarını oluşturmak da dahil olmak üzere çeşitli kullanımlara açık hale getirir. Spor insanları ve takımları eğitim oturumlarını filme almak, teknik veya taktikleri geliştirmek için kullanabilir.
Kamera o kadar iyi ki, otel, tatil köyü ve ev pazarlamak için profesyonel videolar için kullanılabilir.
DroneDeploy uygulamaları, site araştırması ve 3B haritalar oluşturmak için idealdir. Arama ve kurtarma ekipleri Skydio 2'yi görevleri için de kullanabilitler.
Skydio 2 Takip Sisteminin Gözden Geçirilmesi
[Resim: Skydio-2-Remote-Controller-250x300.jpg]
Skydio 2, piyasadaki herhangi bir drone'nun bugüne kadarki (boyutu için) belki de en iyi takip teknolojisine sahiptir.
Skydio 2 drone, nerede olduğunu bilmek ve çevreyi anlamak için GPS ve görsel sensörler kullanır. Bu teknolojiye Skydio Autonomy Engine adı verilir .
Bu Skydio Autonomy teknolojisi, gelişmiş yazılımın yanı sıra 6 x 200 derece renkli kameralardan 45 megapiksel görsel algılama kullanır ve Skydio 2'nin her şeyi son derece yüksek çözünürlük ve netlikte görmesini sağlar.
Skydio 2'nin arkasındaki bilgi işlem gücü NVIDIA Tegra TX2 modülüdür. En hızlı, en güç tasarruflu yerleşik AI bilgi işlem cihazıdır.
256 GPU çekirdeğe sahiptir ve saniyede 1,3 trilyon işlem yapabilmektedir. Bu, Skydio 2'yi mükemmel bir kamera ile gerçek bir uçan süper bilgisayar yapar.
Skydio Autonomy Engine, sensörlerden gelen tüm bilgileri alır ve bu bilgileri engel tespiti, çarpışmadan kaçınma ve takip eden konular için aynı anda kullanır.
Skydio 2 Yükseklik Kat Nedir?
Yükseklik Kat, Skydio 2'nin uçuş sırasında ve nesneleri takip ederken kullandığı hayati bir sistemdir. Skydio 2 izleme sisteminin performansı için çok önemlidir.
Yükseklik Kat ayarı Skydio 2'de varsayılan olarak etkindir. Bu ayar etkinleştirildiğinde Skydio 2 drone, otonom uçuş modlarından herhangi birindeyken seçilen konunun en az 6 fit (1,83 metre) üzerinde kalmaya çalışacaktır.
Bu, Skydio 2 ile insanlar, hayvanlar veya araçlar gibi hareketli nesneler arasında bir arabellek oluşturmaya yardımcı olur.
Şimdi, Yükseklik Tabanının yalnızca bir konu özerk olarak takip edilirken geçerli olduğunu hatırlamak önemlidir. Skydio 2 manuel olarak uçuyorsa, araçların yüksekliği üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.
Yükseklik Kat devre dışı bırakılabilir veya yükseklik de değiştirilebilir. Devre dışı bırakmanın nedeni, Skydio 2 drone'nun dallar gibi alçak engeller altında uçmasına izin vermek için izleme performansını artırmak olacaktır.
Yükseklik Kat ayarı hakkındaki tüm bilgileri Skydio 2 kullanıcı kılavuzunda bulabilirsiniz.
Skydio 2'nin her tarafında engel tespiti ve çarpışmadan kaçınma sensörleri vardır. Skydio Otonomi Motor  teknolojisi görselleştirir ve drone etrafında neler olup bittiğini hesaplar. Daha sonra ne olacağını akıllıca tahmin edebilir ve saniyede birkaç kez doğru kararlar verebilir.
Skydio 2 quadcopter, ağaçları, insanları, hayvanları, arabaları, binaları ve daha fazlasını içeren bir 3D harita oluşturmak için 6 x 4k kamera kullanıyor.

Çarpışma Önleme Notları
Skydio sadece hareket etmeyen engellerden kaçınır. Skydio 2, Skydio 2'nin hareketli nesnelerin üzerinde uçtuğundan emin olmak için yükseltebileceğiniz 6 fit (1,8 metre) Yükseklik Döşeme ayarına sahiptir.
En yeni DJI dronları ve Skydio 2 de dahil olmak üzere en son dronların çoğu görsel olarak uçar, böylece düşük ışık veya karanlıkta engelleri algılamaz.
Ayrıca, Skydio 2 çapı 0,5 inçten (12 mm) az olan engelleri algılayamaz. Bu nedenle küçük dalları veya telefon veya elektrik kabloları gibi telleri algılayamaz.
İşte kapalı uçan ve engelleri kaçınarak Skydio 2 gösteren müthiş bir video.Bu sonraki video size Skydio 2 engellerden kaçınma teknolojisinin bir testini gösteriyor. Bu videoda göreceğiniz şey videonun kalitesidir. Ayrıca Skydio 2'nin sizi asla kaybetmediğini fark edeceksiniz. Takibi kesinlikle mükemmel.


Skydio 2 Drone Uçuş Modları İncelemesi
Sinematik Beceriler
Skydio 2 uygulamasıyla, izleme ve çekim için çeşitli uçuş işlemleri sunan çok iyi bir otonom uçuş modu seçeneği var.
Skydio 2, aşağıdaki 5 sinematik uçuş moduna sahiptir;
Hareket İzi: Skydio 2, bir nesneyi nesnenin ön, yan veya arka gibi hareket yönüne göre belirli bir açıdan izler.
Sabit Parça: Skydio 2, konuyu hangi yöne baktığına veya hareket ettiğine bakılmaksızın bir konuyu sabit bir açıdan izler.
Yörünge: Skydio 2, nesneyi çerçevenin ortasında tutarak seçilen konu etrafında saat yönünde veya saat yönünün tersine döner.
Kablo: Skydio 2 uygulamasında 2 puan işaretleyebilirsiniz ve drone 1 noktadan diğerine sabit bir yol uçurur.
Fareyle Üzerine Gelme : Skydio 2 sabit bir pozisyonda havada süzülecektir. Hareket ederken nesneye bakmak için kamerayı döndürecek ve eğecektir.

Skydio 2 Tek Çekim
One-Shots ile Skydio 2 drone belirli bir manevra yapar ve atış tamamlandığında önceden seçilen yeteneğe geri döner. Bu, gerçekten eşsiz hava çekimlerini yakalamanızı sağlar.
Skydio 2, aşağıdaki Tek Çekim akıllı uçuş modlarına sahiptir.
 • Dronie: Skydio 2 drone, konuyu takip etmeye devam ederken yukarı ve dışa doğru uçacak.
 • Roket: Skydio, kuş bakışı görüntüsünü yakalamak için doğrudan konunun üzerinde uçacak.
 • Boomerang: Skydio 2 öznenin etrafında döner, yakın dışa doğru uçmaya başlar ve sonra öznenin yakınına geri döner.
 • Girdap: Skydio 2 nesnenin etrafında dönerken yukarı ve dışa doğru uçacak.
Skydio 2 Kamera İncelemesi
Skydio 2, olağanüstü bir kameraya sahiptir. Hem Sony'nin IMX577 sensörünü hem de  RedDragon ™ QCS605'i kullanır . HDR ile saniyede 60 kareye kadar 4k video çekebilir.
Hareketsiz çekimler için Skydio 2, tek, aralık ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli çekim seçenekleriyle 12 MP HDR fotoğraf çekmek için özel bir fotoğraf moduna sahiptir.
NomiCam , kameraları Skydio 2 de dahil olmak üzere 4 dronda test etti. Skydio 2'den alınan görüntü kalitesi, DJI Mavic 2 Pro drone ile neredeyse uyumluydu, bu da çok daha pahalı.
NomiCam, kamera ve flaş doğrulama, görüntü kalitesi ve sistem tasarımı konularında 50 yılı aşkın deneyime sahiptir
NomiCam, mobil, VR / AR, drone, otomotiv, tıbbi, yapay görme, gözetim ve spektral görüntülemede çalışan müşterilerin görüntüleme çözümlerinden en iyi görüntü kalitesini elde etmelerine yardımcı olan en gelişmiş görüntüleme laboratuvarı ile donatılmıştır.
Şimdi, 2 mükemmel Skydio 2 çekim videosunu şöyle bir izleyelim.Skydio 2 Kamera Özellikleri
 • Sensör: Sony IMX577
 • Sensör Aktif Pikselleri: 4056 (Y) x 3040 (D)
 • Lens Açıklığı: f / 2.8
 • Lens Odak Uzunluğu: 20 mm (35 mm format eşdeğeri)
 • Lens Alan Derinliği: 1 m - ∞
 • Elektronik Obtüratör Hızı: 1/1 / 1920s
 • Sabit Çözünürlük: 4056 x 3040 (12 MP)
 • Hareketsiz Formatlar: JPEG, DNG (RAW)
 • Hareketsiz Modlar: Tek ve Aralık
 • Video Formatı: MPEG 4 (AVC / H.264, HEVC / H.265)
 • Bit hızı: 100 Mbps
 • Dinamik Aralık 13 durak
Skydio 2 ISO Aralığı
 • Video: 100-3200
 • Fotoğraf: 100-3200
Skydio 2 Video Çözünürlüğü
4k UHD: 24/30/48/60 fps'de 3840 x 2160
FHD: 30/60/120 fps'de 1920 × 1080

Skydio 2 ND Lens Filtreleri Var mı?
Skydio 2 ana kameradaki çerçeve Nötr Yoğunluk filtrelerini desteklemek için tasarlanmıştır. Skydio, hassas bir şekilde tasarlanmış manyetik bağlantı kullanan bir dizi lens filtresi satar. PolarPro Cinema Series ND filtre seti hakkında bazı bilgiler :
 • Aydınlatma koşullarının çoğunu kapsayan ND 8, 16 ve 32 filtreler.
 • Filtreler, filtreleri hızlıca değiştirmenizi sağlayan güçlü bir manyetik sistem kullanarak bağlanır.
 • Cinema Series Glass, düşük kırılma indisi, renk nötrlüğü ve olağanüstü netliğe sahiptir.
Skydio 2 Uzaktan Kumanda
Skydio 2, uzaktan kumandadaki tasarım ve teknolojide Parrot ile ortaklık kurdu. Ancak Denetleyici Skydio yazılımı ile önceden yüklenmiştir.
Parrot Anafi veya diğer Parrot uçağı ile uyumlu olmayacaktır.

Bir akıllı telefonun Skydio 2 uzaktan kumandaya sığabilmesi için maksimum uzunluk 6 inç uzunluğundadır (152,4 mm). Tabletin Skydio 2 uzaktan kumandaya sığması için bir adaptör mevcuttur.
Skydio 2 uzaktan kumanda ile ilgili diğer bazı özellikler.
 • Katlanmamış Boyut: 94 x 153 x 71 mm (uzunluk x genişlik x yükseklik).
 • Ağırlık: 386 gram.
 • Canlı Akış Çözünürlüğü: HD 720p.
 • Pil ömrü: 2,5 saat (Android) ve 5,5 saat (iOS).
Skydio 2 Follow Drone Özellikler - Diğer 
Skydio 2 Gimbal Özellikler
 • Stabilizasyon Mekanik Aralık: adım ± 124 °, rulo ± 120 °, sapma ± 12.5 °
 • Pitch Kontrol Edilebilir Aralık: -110 ° ila + 45 °
Skydio 2 Drone Pil Özellikleri
 • Boyutlar: 64.5 x 121.6 x 38.8 mm (uzunluk x genişlik x yükseklik)
 • Pil Türü: Li-ion polimer
 • Enerji Kapasitesi - 4280 mAh
 • Nominal Gerilim - 11,4 V
 • Maksimum Şarj Gerilimi - 13.05 V
 • Ağırlık: 280 gram (9.87 ons)
Drone'u Takip Edin - Diğer SSS
Skydio 2 Drone Nasıl Açılır?
Pil tamamen şarj olduğunda, Uzaktan Kumanda, Beacon veya Skydio uygulamasında başlat / indir düğmesine basarsınız.
Skydio 2 Uçmak için Hangi Yazılımı Kullanıyor?
Skydio 2 takip drone Skydio uygulamasını kullanır. Skydio 2 uygulamasını yüklemek ve kullanmak için mobil cihazınızın aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:
iOS
 • Belirli bir cihazla uyumluluk için App Store'a bakın.
 • Cihaz 64 bit iOS 12 (veya üstü) kullanıyor olmalıdır
 • iPhone 6 (veya üstü), iPad Air (veya üstü), iPad Mini 2 (veya üstü)
 • Cihazdaki minimum alan: 200 MB
Android
 • Google Play'in belirli cihazınızla uyumluluğunu kontrol edin.
 • Cihaz Android 7.0 (veya üstü) çalıştırıyor olmalıdır
 • Cihazdaki minimum alan: ~ 200 MB
Skydio 2 Quadcopter'ın Dahili Depolama Alanı Var mı?
Hayır. Görüntüleri ve video görüntülerini saklamak için bir microSD kart gereklidir.

Skydio 2 Quadcopter'da Hangi SD Kartlar Uyuyor?

Skydio 2, 4k video kaydetmek için bir UHS Hız Sınıfı 3 (U3) veya daha hızlı microSD kart gerektirir.
Skydio 2 Follow Drone WiFi Kontrolü Kullanıyor mu?
Skydio 2, telefonunuzla ve Beacon ve Uzaktan Kumanda gibi diğer Skydio cihazlarıyla iletişim kurmak için WiFi kullanır.
Skydio 2'yi ilk kez bağladığınızda, Skydio 2'nizin WiFi adını ve şifresini Skydio uygulamasına girmeniz istenir. Telefonunuz ve Skydio 2 eşleştirildikten sonra, şifreyi tekrar girmeniz gerekmez.

Skydio 2 WiFi Parolası Nerede?
Eşsiz Skydio WiFi ağ şifresi, Skydio 2'nizin üstüne yapıştırılmış, çıkarılabilir bir çıkartmada bulunur.

Aynı Skydio 2 WiFi bilgileri, drone'nuzun pil tepsisine kalıcı olarak yazdırılır.

Skydio 2 Drone Box'da Neler Var?
Skydio 2'yi satın aldığınızda, aşağıdakilerin tümünü kutuda alacaksınız.
 • 1 x Skydio 2 quadcopter
 • 1 x Akıllı Uçuş Pili
 • Bir dizi ekstra pervane
 • USB-C veri / şarj kablosu
 • USB-C güç adaptörü
 • Gimbal tutma klipsi
 • Mikrofiber bez
 • Omuz askısı
 • Hızlı başlangıç Kılavuzu
Skydio 2 Drone Aksesuarları
Drone'nuzla gitmek için muhtemelen bu Skydio 2 ekstralarına ve aksesuarlarına ihtiyacınız olacak.
 • Skydio 2 Uzaktan Kumanda
 • Skydio 2 İşaret Lambası
 • Ekstra Skydio 2 pil
 • Polar Pro Cinema Serisi ND Filtreleri
 • Skydio 2 Çift şarj cihazı
 • Şarj güç adaptörü
 • SanDisk 128 GB Extreme Micro SD kart
Skydio 2 Drone Video Değerlendirmeleri
Size piyasadaki bu son drone'nun müthiş özelliklerini gösteren birkaç Skydio 2 inceleme videosu bırakacağım.
Skydio 2'nin bu incelemeleri de bazı müthiş görüntüler içeriyor.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Hızlı Menü: