Drone Forum - DroneBilgi.com HUBSAN Zino Serisi Zino Hubsan Zino İnceleme

Hubsan Zino İnceleme

Jazz34
Hubsan Zino İnceleme
0
599
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Jazz34 Çalışkan Üye
*
Yeni Üye
  • Konular4
  • Mesajlar5
  • Rep puanı 0
Hubsan, bütçe dostu dronları ile tanınır, dronları uygun fiyatlı iyi özelliklere sahip ve kullanımları kolaydır. Ancak, Hubsan Zino ile artık drone pazarının en üst noktasına girdiler ve DJI Mavic , Parrot Anafi ve Autel Evo gibi rakiplerle rekabet edecekler üstelik bu dronlar gibi bir fiyat etiketine sahip olmadan.

[Resim: 1-hubsan-zino.jpg]

Uçağı severim ve modern tüketici uçağı ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri de neredeyse hepsinin kameralarla gelmesidir. Çoğu iyidir ancak profesyonel yüksek kaliteli hava görüntüleri ve video çekimlerini yapabilen bir kamera uçağı istiyorsanız, çok miktarda para toplamanız gerekir.

Tüm bunları değiştiren Hubsan Zino , profesyonel bir kamera ve 500 doların altındaki bazı şaşırtıcı özelliklerle geliyor. Bu hala biraz pahalı ama rakipleriyle kıyaslandığında daha ucuz ve az çok aynı özelliklerle geliyor. Yeni başlayanlardan daha deneyimli pilotlara ve özellikle uygun fiyatlı bir 4k kamera dronu arayanlar için herkes için uygun bir insansız hava aracı .


Fark edeceğiniz ilk şey, dronun tasarım olarak Mavic Pro ile benzerliği. Hubsan Zino, kompakt ve taşınmasını kolaylaştıran katlanabilir bir drondur, 700 g’ın üzerindedir. Çok seyahat ediyor ve yüksek çekim kaliteli drone arıyorsanız, Hubsan Zino tam size göre.

Drone, dayanıklı ve kolay zarar görmeyen yüksek kaliteli polikarbonattan yapılmıştır.

Siyah ve beyaz renk alternatifleri ve her rotorun altındaki LED ışıklar, havalı görünmesini ve gece uçuşu için uygun görünmesini sağlıyor.

[Resim: HBV00000F2Y1J-1.png]

Hubsan Zino kumandası Mavic Pro‘ya benzer, ellerinizde rahat hisseder ve rahatça kavrayabilirsiniz. Altta bir akıllı telefon yeri var ancak büyük boyutlu tabletler için pek uygun değildir.

Dronu RC veya akıllı telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu denetleyici olarak kullanmak için, hem Google Play’de hem de App Store’da bulunan X-Hubsan uygulamasını indirmeniz gerekir. Bu uygulama uçuş mesafesini sınırlandırma, FPV, akıllı uçuş modları ve harita navigasyonu gibi özellikler sunar.

Uygulama sezgisel ve kullanımı kolaydır, ancak birçok kişi uygulamanın çok fazla güç kullandığından ve telefonun pilini hızlı bir şekilde tükettiğinden şikayet eder. Ancak, düzenli yayınlacak güncellemeler ile bu sorununda çözümleneceğine inanıyoruz.

Hubsan Zino Kamera
Hubsan Zino’nun ana özelliği, 4K kamera, bununla birlikte, büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan profesyonel düzeyde hava fotoğrafçları çekebilirsiniz.

Bu güzellik 30FPS’de FHD’de video çekebiliyor, video çekimlerinin kalitesi videoda görüldüğü gibi görülmesi gereken bir şey. Son teknoloji Ambarella görüntü işlemcisi ile berrak fotoğraflar da çekebilirsiniz ve gelişmiş 3 eksenli gimbal videonuzun ve resimlerinizin bozulmadığından emin olmanızı sağlar.

Hubsan Zino da FPV özelliğiyle birlikte gelir, bu düz cep telefonu canlı video görüntüleri akışı sağlayacak ve 5G teknolojisiyle, akış kalitesi çok iyidir.

Hubsan bu kamerayla gerçekten kabuğundan çıktı ve iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyorlar.

Akıllı Uçuş Modları
Tüm akıllı dronlar gibi, Hubsan Zino da herkesin bu makineye uçmasına izin verecek akıllı uçuş modlarıyla birlikte geliyor.

Tüm bu uçuş modlarına X-Hubsan uygulamasından kolayca erişilebilir;

Panorama – Bir düğmeye basıldığında, dron 360 ° dönecek ve aynı anda kaydedecektir.

Yol Noktası – Uygulamanın bir uçuş yolunu çizin ve drone otopilot üzerindeki o rotayı takip edecek.

İzleme – Bu havalı bir uçuş modudur, uçağı bir hedefe kilitleyebilirsiniz ve hedefi otomatik olarak takip eder.

Satır Sinek Modu – Bu Waypoint’e benzer, ancak bu modda uygulama üzerinde yalnızca düz bir çizgi yolu çizebilirsiniz.

Her akıllı uçuş modunda, kameraya erişebilecek ve böylece videoları kaydedebilir, akıllı telefonunuza aktarabilir ve görüntü alabilirsiniz.


Drone ayrıca tek bir tuş ile iniş kalkış da yapabiliyor.

Diğer özellikler
Akıllı Batarya – Yeni nesil Lityum iyon batarya, fiyat aralığındaki diğer uçakların çoğundan daha uzun bir uçuş süresi sağlıyor. Batarya şarjı azaldığında, otomatik eve dönüş işlevi etkinleştirilecek ve drone bulunduğunuz yere geri dönecektir. 3000 mAh üc ve bu 20-23 dakikalık bir uçuş süresi sağlar.

20 dakika drone için ideal olsa da , drone’nuzun tadını çıkarmak için hala yeterli değil. Bu yüzden birkaç tane daha pil satın almak ve uçmadan önce hepsinin şarj olmasını sağlamak en iyisidir.

Başsız Mod – Bu mod yeni başlayanlar içindir, dron başı ve kuyruğunun yönünü bilmek zorunda kalmadan Zino’yu uçurmanıza izin verir. Daha deneyimli bir pilot olduğunuzda, bu özelliği kapatabilirsiniz.

GPS – Uçağınız hakkında doğru izleme bilgisi sağlar ve uçuş sırasında daha istikrarlı olmasını sağlar.

Son düşünceler
Hubsan Zino güçlü özelliklerle ve etkileyici 4K Kamera ile fantastik bir insansız araç . Yeni başlayanlardan hava fotoğrafçılarına kadar herkes için uygun bir drone ve boyutu ve ağırlığı seyahat etmeyi harika bir drone haline getiriyor.
Hızlı Menü: