Drone Forum - DroneBilgi.com BİLGİ Haber ve Gelişmeler PowerVision PowerEgg X: Yapay zekalı ve çok amaçlı drone

PowerVision PowerEgg X: Yapay zekalı ve çok amaçlı drone

DroneBilgi Haber
PowerVision PowerEgg X: Yapay zekalı ve çok amaçlı drone
0
364
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dji
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
DroneBilgi Haber Süper Moderatör
******
Süper Moderatör

  • Konular5
  • Mesajlar5
  • Rep puanı 0
Bir devekuşu yumurtasına benzeyen, Powervision PowerEgg X Explorer Aerial Drone'un sunabileceği çok şey var. Yeni başlayanlar için su geçirmez, yağmurda uçabilir ve hatta suya inebilir.

[Resim: PowerVision-PowerEgg-X-Explorer-Aerial-D...h-AI-5.jpg]

Orijinal PowerEgg biraz büyük boyuttaydı. Neredeyse 11 inç uzunluğunda ve 4.6 kilo ağırlığındaydı. Yeni PowerEgg, bu özellikleri biraz düşürdü, 6.5 inç uzunluğunda ve 1.9 kilo ağırlığında. Drone'nun kolları, kamerayı drone moduna geçiren gövdenin kenarlarına tutturulur. Bu modda, 4k 60fps video çekebilir. Su özelliklerine ek olarak, saatte 29 ila 38 km kadar rüzgarlarda uçabilir. Ayrıca akıllı telefonunuza gerçek zamanlı 1080p akışı yapabilirsiniz. PowerEgg ayrıca akıllı telefonunuzu ekran olarak kullanan ve 6 km menzile sahip bir uzaktan kumanda ünitesi ile birlikte gelir. Drone'nun yapay zekası ayrıca 65 metreye kadar mesafedeki engelleri tespit edebilir.

[Resim: PowerVision-PowerEgg-X-Explorer-Aerial-D...h-AI-3.jpg]

Kolları çıkarırsanız, PowerEgg AI kamera moduna geçer, bu da onu elde kamera olarak kullanmanızı sağlar. Bu modda, PowerEgg daha iyi çekimler elde etmek için çok açılı yüz tanıma ve derin öğrenme teknolojilerini kullanır. Hatta çekilirse çektiği konuyu hatırlayabilir ve sonra çekime tekrar girebilir. PowerVision, kameranın içeride veya dışarıda ve hem yavaş hem de hızlı hareket eden nesnelerle çalıştığını söylüyor.

[Resim: PowerVision-PowerEgg-X-Explorer-Aerial-D...ith-AI.jpg]

PowerVision ayrıca su geçirmez muhafaza ve su iniş şamandıraları ile birlikte gelen bir "Sihirbaz" sürümü sunar. Biraz daha fazla ücret ödersiniz, herhangi bir su tehlikesi ile başa çıkmak için ihtiyacınız olan her şeyi alırsınız. PowerVision PowerEgg X Explorer Hava Drone ön sipariş için mevcuttur ve 899 $ olarak listelenmiştir.

[Resim: PowerVision-PowerEgg-X-Explorer-Aerial-D...h-AI-1.jpg]
[Resim: PowerVision-PowerEgg-X-Explorer-Aerial-D...h-AI-6.jpg]
[Resim: PowerVision-PowerEgg-X-Explorer-Aerial-D...h-AI-2.jpg]Hızlı Menü: