Drone Forum - DroneBilgi.com DİĞER DRONE MARKALARI Diğer Drone Markaları WALKERA VOYAGER 4: 4G BAĞLANTILI VE 18X ZOOM LENSLİ DRONE

WALKERA VOYAGER 4: 4G BAĞLANTILI VE 18X ZOOM LENSLİ DRONE

DroneBilgi Haber
WALKERA VOYAGER 4: 4G BAĞLANTILI VE 18X ZOOM LENSLİ DRONE
0
682
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
DroneBilgi Haber Süper Moderatör
******
Süper Moderatör
 • Konular5
 • Mesajlar5
 • Rep puanı 0
[Resim: Walkera-Voyager-4-1-2-810x447.jpg]
Drone üretim devi olan İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!'den sadece birkaç hafta sonra, 7x zoom kamera Zenmuse Z3'ü amiral gemisi olarak tanıttı, Walkera, rekabeti yenmek için gülünç bir şekilde 18x optik lensle misilleme yaptı. Bu, özellikle sabit kamera lensleri tarafından özel önem taşıyan küçük noktaları tespit etmek için rahatsızlık veren hava sinemacılarına kesinlikle iyi bir haber.
Telefoto çekimleri için çok önemli çünkü şimdi Walkera Voyager 4 ile nesneleri maksimum 1500 mm odak uzaklığına zumlayabilirsiniz. Geniş açılı merceklerle gelen sıradan insansız hava araçlarıyla, örneğin uzun mesafelerdeki insanlar veya arabalar gibi daha ince ayrıntıları yakalayamazsınız.
Hedeflediğiniz nesneye daha yakın olmanız istenir. Voyager 4, görüntülerin mükemmel bir şekilde büyütülmesiyle kaplandı. Bu arada 3 eksenli fırçasız Gimbal, hava fotoğrafları çekerken veya gerçek zamanlı 4K HD videolar kaydederken sabitleme sağlar ve titreşimi azaltır. Voyager 4 ile daha da ilginç ve akıllara durgunluk veren, 4G kablosuz internet tarafından sağlanan neredeyse sınırsız kontrol yelpazesidir.
[Resim: Walkera-Voyager-4-690x362.jpg]
Oldukça pratik olarak, Ohio State'deyken Kaliforniya Eyaleti'ndeki drone'yu sanal olarak kontrol edebilirsiniz. Ama gerçekte buna kanun uygulayıcılar ve düzenlemeler izin vermeyecek. Öte yandan, Voyager 4'ün yerleşik Wi-Fi ağı yaklaşık 1.5km menzile sahiptir.
Unutmayın: Voyager 4, 4G LTE bağlantısıyla bir görüş alanının ötesinde kontrol edilmesi için tam bir özgürlük sunsa da, yasaların tüm gücüne maruz kalabilir ve kurallarınıza ve düzenlemelerinize uymamanız durumunda muhtemelen hapis cezasına çarptırılabilir ülke. Bu özgürlük, önemli bir çekim, ulaşılamayan standart WIFI ağ aralığını yakalamaları gerektiğinde kolluk kuvvetleri için büyük olabilir. Ayrıca 18x optik lens büyütmesinin standart olmadığını unutmayın. 4K çekimler yapabilen standart bir Voyager ile muhtemelen daha fazla ödeyebilirsiniz.
[Resim: Walkera-Voyager-4-1-690x518.jpg]
Bu Walkera'nın amiral gemisi quadcopter, RTF (Uçmaya Hazır) modelidir. Örneğin, bir pakette piller ve pervaneler ile birlikte gelir ve uçabilmeniz için küçük teknik bağlantılara ihtiyaç duyar.
Devo F18 kontrol cihazının dahili WIFI ağı üzerinden bağlanması gerekir. Ancak endişelenmeyin, drone'nuzu çalıştırmanın ilk aşamasında size yardımcı olmak için kullanım kılavuzu verilmiştir. Ayrıca, bu yaklaşan Walkera amiral gemisini incelemek için bu videoyu izleyebilirsiniz. Bu drone'nun bileşenlerinden güçlü kameranın işlevselliğine kadar yeteneklerine genel bir bakış sunar.

Başka Bir Tavsiye: Voyager 4, şüphesiz FAA'nın kayıt yaptırmasını gerektiren güçlü bir drone. Bu nedenle, önce kaydettirdiğinizden ve bu drone uçurmanın öngörülen düzenlemelerine ve kısıtlamalarına uyduğunuzdan emin olmalısınız. Neredeyse sınırsız 4G kablosuz bağlantısı, uyanık değilseniz veya sadece uçan kısıtlamalardan habersizseniz sizi sıkıntıya sokabilir.
Buna ek olarak, hava fotoğrafçılığınızı veya film yapım görevlerinizi tamamlamadan önce orijinal pilinin bitmesi muhtemel olduğundan, bu uçağı uçurmadan önce kendinize yedek bir pil almanız önerilir. Pil gücünün hızlı tükenmesi, yerleşik kamera gibi birçok bileşenin tam kaynağına bağlanabilir.
[Resim: Walkera-Voyager-4-2-690x461.jpg]
Diğer dronlar, örneğin, bu quadcopter'in aksine kendi pili ile birlikte gelen bir GoPro kameranın kurulmasını gerektirir. Ayrıca, drone'nun ayarlarını değiştirmek için bir mobil uygulama, tercihen iOS destekli bir uygulama gerektirdiğini unutmayın. Android ayarları da varsa iyi bir anlaşma.
Bu güçlü drone için alışveriş yaparken ürün taklitlerine dikkat edin, çünkü amiral gemisi bir ürün ortaya çıktığında daha yaygın olacaktır. Bu tür sahte insansız uçaklar, Voyager 4'ün 3000 doların üzerindeki perakende fiyatından nispeten daha ucuz fiyatlarla tespit edilebilir.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Ürün Özellikleri:
 • Uçan Teleskop coğrafi gözetim için HD görsel geri bildirim sağlar
 • 5.8 GHz Şanzıman, Ultralight karbon fiber gövde
 • Menzilli gözetim için kapsamlı bir şekilde test edildi
 • İstikrarlı bir görüntü sağlamak için gelişmiş amortisör teknolojisi
TASARIM VE DAYANIKLILIK
Voyager 4, çerçevesindeki ultra hafif karbon fiber malzemeleri kucaklar. Bunlar, birçok hobinin ve film yapımcısının memnuniyetini daha hafif bir drone yapıyor. Birçok hava alanına erişmek için kolayca daha yüksek bir yüksekliğe uçabilirler.
Bu arada, çerçevesi çarpmaya ve aşınmaya dayanıklı olacak şekilde yapılır ve iniş takımları geri çekilebilir, böylece onu iyi tutabilir ve drone uçurmak için sevdiğiniz varış noktasına seyahat edebilirsiniz. İniş takımı da yere düştüğünde kamerayı koruyacaktır. Fırçasız motorları da yüksek performanslı, bu quadcopterin gücünü yeniden tanımlıyor.
[Resim: Walkera-Voyager-4-4-690x388.jpg]
Drone'nun kamerası, aynı zamanda stabil hale getiren ve mükemmel sinematografları yakalarken 360 derece dönmesini sağlayan 3 eksenli fırçasız gimbal tarafından korunuyor.
KAMERA
Kamera performansı ile bu drone, muadillerine göre büyük puan alıyor. Son zamanlarda piyasaya sürülen DJI's Zenmuse Z3'ü 7x büyütme ile bile pazardaki diğer dronlara kıyasla bu kadar eşsiz kılan şey budur. Fotoğraf makinesinin manevra kabiliyeti ile, şimdi film yapımcıları ve diğer hava hobileri, öncekinden daha ayrıntılı görüntüler çekebiliyorlar.
Daha da avantajlı olan kolluk kuvvetleri, 1500 mm odak uzunluğundaki 18x zum özelliği ile daha ince detayların ortaya çıkmasıyla da bunu gerekli bulabilir. Bu video, 18X zumun ne kadar güçlü ve etkili olduğu hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Voyager 4'ün kamerası, titreşimi de ortadan kaldıran fırçasız 3 eksenli Gimbal ile dengelenmiştir. 4K 30fps HD görüntü ve video aktarımı ile mükemmel ve daha ayrıntılı havadan çekim yapmak için 360 derece esnemesini sağlar. Şimdi bir kilometre uzakta olan nesneler bu insansız hava aracıyla büyütülebilir.
Hedeflediğiniz kişinin sivilcelerini bir mil uzakta tespit ettiğinizi veya çalıntı bir arabanın kayıt numarasını tespit ettiğinizi düşünün. Bu büyük bir başarı olurdu. Bu kameranın yetenekleri ile ilgili ilgi çekici kısım bu. Büyük büyütmelere kumanda eden endüstriyel uçağı hariç, tüketici odaklı İHA'ların herhangi bir kamerası ile benzersizdir.
HERO3, HERO4 gibi en saygın GoPro kameraları bile standart dronlarda bu kadar büyük bir büyütmeye kumanda edemez. Basit bir ifadeyle, Voyager 4'ün, başkalarının takip etmeye çalışacağı yeni bir süper zom kameralar ölçütü oluşturduğunu söyleyebiliriz.
[Resim: Walkera-Voyager-4-Camera-690x462.jpg]
Ayrıca, drone Gimbal gelişmiş bir amortisör teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, sabit çekim görüntüsü kalitesi, akışkan için azaltılmış kamera titreşimi ve stabilize edilmiş çekim çekimi sağlar. Buna ek olarak, Voyager 4, tıklama ve sürükleme görüntü özelliklerine izin veren güçlü bir uçuş uygulamasıyla birlikte gelir. Kullanıcıların çekim hareketlerini zahmetsizce ayarlamasını ve manipüle etmesini sağlar.
PİL VE UÇUŞ SÜRESİ
Hava fotoğrafları çekerek gökyüzünde ne kadar süre kalabileceğiniz hakkında konuşun. Voyager 4 drone, entegre bir düşük voltaj alarmına sahip güçlü bir batarya 6s 4500mAh ile birlikte gelir. Pilin bitip bitmediğini size bildirir, böylece pilleri indirip değiştirebilirsiniz.
Drone'nun pili, kamera gibi güce bağlı tüm işlevlerden sorumludur. Bu nedenle, bazı rakiplerinden daha yüksek voltajlı güçlü bir batarya olmasına rağmen, 20 dakikalık minimum uçuş süresini açıklıyor ve haklı gösteriyor.
[Resim: Walkera-Voyager-4-Flying-690x388.jpg]
Örneğin, bazı dronlar entegre kameralar olmadan gelir ve bu da sahiplerden pilleriyle ayrı ayrı kamera satın almalarını ister. Voyager 4 paketin içindedir ve bileşenleri güç tüketir.
Uçuş süresi sadece pilin hızlı tükenmesinden değil, aynı zamanda hava koşullarından da etkilenebilir. Örneğin, kuvvetli rüzgarlar uçuş süresini kısaltmak için drone üzerinde sert baskı yapabilir. Bunu atlatmak için, sinematografinizin oldukça uzun süreceğini biliyorsanız, güçlü rüzgarların yokluğunda drone uçurmayı düşünebilirsiniz.
KONTROLÖR
Yeni tasarlanan Devo F18, bu drone'nun optimum performansının arkasındaki ana denetleyicidir. 1.5 km menzili kucaklayan 18 kanallı bir radyo vericisidir. Hem kontrolör hem de drone, yaklaşık 1 kilometre menzilli entegre WIFI ağına bağlanabilir.
[Resim: Walkera-Voyager-4-Controller-690x388.jpg]
Drone WIFI aralığının ötesine uçarsa, Devo F18 ve drone arasındaki iletişim 4G kablosuz internet tarafından etkinleştirilebilir.
Bu 4G kablosuz internet ile, dronun sizin için bile görünür olmayan uzak yerlerden kontrol edebilirsiniz, ancak yasa, olası yasa ihlallerini önlemek için İHA'ların her zaman görüş hattında uçmasını gerektirir. Mobil 4G ağı üzerinden drone'nun sınırsız kontrolünün ortaya çıkmasıyla telefoto hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Bu F18 kontrol cihazı, radyo kumanda kolu tarafından kontrol edilebilen yerleşik kamera da dahil olmak üzere drone'nun tüm işlevlerinden sorumludur. Drone ayarları doğrudan vericiden ayarlanabilir. Birden fazla uçuş modu anahtarı yapabilirsiniz.
UÇUŞ PERFORMANSI
Voyager 4 yüksek performanslı bir quadcopter ve maalesef deneyimli bir pilot tarafından çalıştırıldığında görülebilir. Deneyimsiz pilotlar başlangıçta bu İHA'nın nasıl çalıştığına bir göz atmaya çalışırken sıkışabilir. Bununla birlikte, kullanım kılavuzunu takip ederek zaman ayırabiliyorsanız, zaman geçtikçe mükemmelleşeceğinizi garanti ederiz.
Drone, diğerlerinin yanı sıra sinek ve yol noktaları görevi gibi değişen değiştirilebilir uçuş modlarıyla birlikte gelir. Bu drone'nun optimum performansını ortaya çıkarmak için bu modların her birinin hakim olması gerekir.

Ayrıca, bu drone'nun yüksek performansına atfedilebilen, pervaneler ve yüksek verimli motorlar tarafından artırıldığında yaklaşık% 40 oranında artan sürüş sistemidir. Drone'nun güvenliğini optimize eden akıllı ve güçlü bir güç yönetim sistemi ile birlikte gelir.
Dikkat çeken bazı önemli performans noktaları aşağıdakileri içerir:
 • Maksimum artan hız 5m / s
 • Maksimum 4m / s inme
 • 20m / s azami hız
 • Bir kilometrenin uçuş yüksekliği
 • 35 derece eğim açısı
Voyager 4'ün, 4G kablosuz bağlantıdaki üstün teknoloji gelişmeleri ve 18x optik zoom kamera nedeniyle beklenen fiyat etiketini hak ettiğini söyleyebiliriz. Güçlü kontrolünü dikkate aldığınızda F18 denetleyicisi de para için büyük bir değerdir.
Pil gibi yedek parçalar satın almak istemiyorsanız ek maliyetler öngörülmez. Örneğin, uçuş süresi 20 dakikadır. Bu nedenle, daha fazla uçuş süresi istiyorsanız yedek bir pilinizin olması gerekir. Drone, pil zayıfladığında iner ve pili tamamen şarj edene kadar bekler, asla iyi bir seçenek değildir.
BENZERSİZ ÖZELLİKLER
Drone'nun çift konumlandırma sistemi (GPS ve GLONASS), rakiplerine kıyasla daha benzersiz hale getiriyor. Dahası, 18x zoom özelliği, film yapımcılarının ve pilot hobilerin, diğer dronlarda yaygın olan ana lensler tarafından alınacak çok uzak hava görüntülerini yakalamalarını sağlar.
Bu drone için daha da benzersiz olan, 4G kablosuz bağlantısıdır, bu da kullanıcıların mobil servis aktif olduğu sürece uzak mesafelere bakılmaksızın drone'nun kontrolünü elinde tutabilecekleri anlamına gelir.
Sadece sınırlı menzilli WIFI'ye bağımlı olan normal uçağıyla erişilemeyecek daha fazla havadan çekim yakalamak için gözünüzün önünden bile kontrol edebilirsiniz. Bu arada Voyager 4'ün WIFI'sı yaklaşık bir kilometre menzile sahiptir.Hızlı Menü: